Producenci
Promocje
BRYCZESY HKM WAVE POLO RÓŻOWE
BRYCZESY HKM WAVE POLO RÓŻOWE
379,90 zł 239,90 zł
DERKA HKM CLASSIC POLO RÓŻOWA
DERKA HKM CLASSIC POLO RÓŻOWA
269,90 zł 229,90 zł
BRYCZESY HKM DYNAMIC NIEBIESKIE
BRYCZESY HKM DYNAMIC NIEBIESKIE
399,90 zł 299,90 zł
BRYCZESY HKM LOW RISE BEŻOWE
BRYCZESY HKM LOW RISE BEŻOWE
259,90 zł 189,90 zł
CZAPRAK FAIR PLAY RUBY GRANAT-CZERWONY
CZAPRAK FAIR PLAY RUBY GRANAT-CZERWONY
169,90 zł 149,90 zł
BRYCZESY HKM LOW RISE BRĄZOWE
BRYCZESY HKM LOW RISE BRĄZOWE
259,90 zł 189,90 zł
CZAPRAK HKM ARCTIC SILVER BIAŁY
CZAPRAK HKM ARCTIC SILVER BIAŁY
209,90 zł 149,90 zł
BRYCZESY HKM LOW RISE SILIKON BRĄZOWE
BRYCZESY HKM LOW RISE SILIKON BRĄZOWE
289,90 zł 209,90 zł
BRYCZESY HKM NEAPEL BIT KHAKI
BRYCZESY HKM NEAPEL BIT KHAKI
459,90 zł 249,90 zł
BRYCZESY HKM NEAPEL SILIKON GRANATOWE
BRYCZESY HKM NEAPEL SILIKON GRANATOWE
379,90 zł 279,90 zł
DERKA HKM ATLANTIS GRANATOWA
DERKA HKM ATLANTIS GRANATOWA
279,90 zł 199,90 zł
BRYCZESY DZIECIĘCE HKM SOFTSHELL CZARNE
BRYCZESY DZIECIĘCE HKM SOFTSHELL CZARNE
299,90 zł 249,90 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty) już od 300,00 zł.
Sklep internetowy

Regulamin Programu Lojalnościowego w sklepie internetowym

Equus Point1. Wprowadzenie

Dokument określa funkcjonowanie Programu Lojalnościowego w sklepie internetowym na www.equuspoint.pl, a także sposób zbierania punktów i ich wymiany na konkretne produkty. W związku z prowadzeniem tegoż Programu został przyjęty „Regulamin Programu Lojalnościowego” w następującym brzmieniu:

 

2. Postanowienia ogólne

2.1. Za pośrednictwem strony www.equuspoint.pl  Uczestnik może dokonać wymiany punktów na produkty objęte Programem Lojalnościowym.

2.2. Punkty naliczane są od każdego zamówienia, od wartości zakupionych produktów, nie licząc kosztów wysyłki.  

2.3. Dodatkowym sposobem zbierania punktów jest wystawianie opinii do produktów na www.equuspoint.pl Za każdą dodaną opinię i zaakceptowaniu jej przez obsługę sklepu Uczestnik otrzymuje 5 pkt

2.4. Punkty zebrane w Programie można wymienić na produkty objęte Programem Lojalnościowym, dostępne na stronie internetowej Sklepu Internetowego Equus Point www.equuspoint.pl w zakładce "Twoje zamówienia" ( Moje konto).

2.5. Miejscem zawarcia umowy jest miasto Jelenia Góra.

 

3. Zamawianie i dostawa produktów

3.1. Aby dokonać wymiany punktów na produkt należy być zarejestrowanym Klientem sklepu Equus Point, sprawdzić ilość posiadanych punktów oraz z listy dostępnych produktów wybrać dla siebie właściwy. Wszystko jest dostępne w zakładce „Twoje zamówienia” ( Moje konto).

3.2. Dostawca www.equuspoint.pl zapewnia dostarczenie produktów. Termin dostawy liczony jest od dnia przyjęcia zamówienia, uznania punktów i email’owego bądź telefonicznego poinformowania dostawcy o chęci wymiany. Termin wynosi 30 (trzydzieści) dni.

3.3. Wysyłka produktu w ramach Programu Lojalnościowego odbywa się łącznie ze złożonym wcześniej zamówieniem. Jeżeli Uczestnik życzy sobie wysyłki jedynie produktu w ramach Programu ponosi koszty jego wysyłki. Koszty dostawy są zgodne z cennikiem umieszczonym na stronie www.equuspoint.pl, w zakładce „Koszty dostawy”. Istnieje także możliwość odbioru osobistego, po uprzednim zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia o tym, że produkt został przygotowany do odbioru.

3.4. Produkty wysyłamy zgodnie z adresem doręczenia podanym przy każdym zamówieniu.

3.5. Jeśli artykuł nie jest dostępny, zamawiający zostanie niezwłocznie o tym fakcie powiadomiony.

 

4. Program Lojalnościowy

4.1. W ramach Programu Lojalnościowego za zakupy produktów w sklepie internetowym na www.equuspoint.pl zostaną przyznane punkty w momencie zmiany statusu zamówienia na "Przyjęte do realizacji", tj. w chwili realizowania zamówienia. Za każde wydane 1 zł Uczestnik otrzymuje 1 pkt, które może wymienić na produkty firmy Dromy i PetVet, przeliczając wg wartości 75 pkt = 5 zł wartości nagrody.

 

5. Uczestnicy

5.1. Uczestnikiem Programu może być każdy klient, który zarejestrował się, zapisał do newsletter’a i dokonał zakupu dowolnych produktów.

5.2. Informacje dotyczące Programu są dostępne w Zakładce „Program Lojalnościowy” na stronie www.equuspoint.pl. O wszystkich innych informacjach dotyczących Programu poinformujemy Państwa za pomocą komunikatów na stronie www.equuspoint.pl lub drogą elektroniczną (pocztą e-mail) na adres, który wskazali Państwo w formularzu rejestracyjnym.

 

6. Przyznawanie Punktów

6.1. W związku z dokonywaniem czynności, o których mowa w pkt 2.2, zostaną Państwu przyznane punkty. Informacja o liczbie przyznawanych punktów jest dostępna na stronie internetowej www.equuspoint.pl w zakładce „Twoje zamówienia” ( Moje konto ).

6.2. Punkty nie podlegają wymianie na pieniądze. Punkty nie stanowią pieniądza elektronicznego.

6.3. Aby uzyskać punkty powinni Państwo zarejestrować się i dokonać zakupu produktu objętego programem  lojalnościowym.

6.4. Jeżeli nie dojdzie do nabycia towarów lub usług, za które zostały Państwu przyznane punkty, np. gdy odstąpią Państwo od umowy, wypowiedzą ją, lub uchylą się od skutków prawnych oświadczenia woli, zarządzający Programem zastrzega sobie prawo do cofnięcia przyznanych Państwu punktów. To samo dotyczy przypadków nadużyć lub błędnego zaksięgowania transakcji.

6.5. Przyznane Państwu punkty są zapisywane w zakładce „Moje zamówienia” ( Moje konto) na elektronicznym koncie suma punktów.

 

7. Wymiana punktów na produkty objęte Programem Lojalnościowym

7.1. Przyznane punkty mogą Państwo wymienić na produkty objęte Programem Lojalnościowym.

7.2. Punkty wymieniane są zgodnie z kolejnością ich uzyskania w Programie, tzn. punkty uzyskane przez Państwa wcześniej wymieniane są w pierwszej kolejności.

7.3. Punkty będą dostępne celem wymiany na produkty objęte Programem po zmianie statusu zamówienia na „przyjęte do realizacji”, czyli w trakcie realizacji zamówienia.

7.4. Przed wydaniem produktów objętych Programem, zarządzający Programem mogą powtórnie sprawdzić ilość Państwa punktów. Wydanie produktów jest możliwe tylko w przypadku, gdy dostępna jest wystarczająca liczba punktów.

 

8. Wygaśnięcie Punktów

8.1. Jeśli nie postanowiono inaczej punkty wygasają po upływie dwudziestu czterech miesięcy od ich przyznania, gdy nie zostały w tym czasie wymienione na produkty zgodnie z zasadami Programu.  

 

9. Ustanie uczestnictwa w Programie

9.1. Z ważnych powodów www.equuspoint.pl może zawiesić lub wypowiedzieć Państwu uczestnictwo w Programie. Za ważne powody, o których mowa w zdaniu poprzednim uznaje się: udostępnienie konta osobie nieupoważnionej, nadużycie lub inne naruszenia Regulaminu.

9.2. Zakończenie uczestnictwa w Programie prowadzi do utraty zebranych punktów.

9.3. Niniejszy Regulamin może ulec zmianom, jeżeli jest to uzasadnione potrzebą zapewnienia bezpiecznego funkcjonowania Programu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl